Veabata Gyros

Опубліковано 27/10/2018
Рейтинг
5.0
Статус Закрито заразВідчиняється о 11:00 сьогодні
Veabata Gyros

Веабата гірос – грецький фастфуд де можна скуштувати смачний гірос.

Згідно з однією з поширених версій, прабатьком гіроса став турецький кебаб, що з’явився на землі Еллади в перших десятиліттях XX століття разом з біженцями з Османської Імперії. Поступово традиційний рецепт смачної і простий шаурми поширився по всій Греції, але дотримуватися його ніхто не став. Навпаки, греки з ентузіазмом експериментували, замінюючи соуси на йогурт, а лаваш – на піту. Назва грецької шаурми – «гіроса» – походить від γύρος, що означає «крутити», «повертати». При цьому звук «г» не вимовляється, і в англійській транскрипції слово звучить як yeh-ro. Сьогодні в Греції для приготування гіроса використовуються будь-які види м’яса, в тому числі і їх поєднання. М’ясо засмажується на обертаємому вертикальному вертилі, а потім зрізається тонкими пластами. Також в грецьку шаурму можуть класти томати, огірки, перець, цибулю, петрушку, листя салату та інші овочі і зелень.

02 Відгуки

 • 2 Рейтинги
 1. 5
  Yura Подання Dec 08, 2019

  Погано

  Погано готують, шаурма " з собою" фольга прилипла до лаваша.. не вкусно.. таке відчуття, що вмісті з фольгою їсти шаурму, м'ясо пержарене.. НЕ РЕКОМКЕНДУЮ!!

 2. 5
  Alex-2001 Подання Nov 15, 2018

  Лучший гирос

  Очень понравилось! Вкусно готовят, приятная атмосфера. Сначала цена казалась большой, но потом понял что это того стояло. Спасибо

Написати відгук

Натисніть, щоб оцінити

Це ваше підприємство?

Повідомте про право на використання даної сторінки

Заявіть це зараз!

Претензій до цього листа

Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.