Belle Royale

Belle Royalle– найкращий сімейний відпочинок в Закарпатті

Відпочинок в Закарпатті на високому рівні – ця формула лежить в основі розвитку Туристичного оздоровчого комплексу «Belle Royalle» (Бель Рояль, Білий Рояль).

Почніть з найпростішого – ознайомтеся з нашими спеціальними пропозиціями – зазвичай це комплекс послуг, які ми надаємо на спеціальних умовах (ними можуть бути, наприклад, знижки на проживання, харчування та оздоровлення).

Туристично-оздоровчий комплекс Belle Royalle розташований в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, в селі Лісарня Мукачівського району.

Назва села повністю себе виправдовує: з трьох сторін комплекс оточений багатовіковим карпатським лісом, що спускається з крутих гір. Загальна площа території складає близько 4,5 гектара. Її перетинає гірська річка Визниця, а із вікон номерів відкривається чудовий краєвид. Село Лісарня знаходиться поряд зі старовинними містами Мукачево (20 км) та Ужгородом (60 км).

Тут втомлені душа та тіло знайдуть все необхідне:

чисте гірське повітря
м’який клімат
первозданну природу
висококваліфікований медичний персонал
сучасне обладнання

Belle Royalle приємно вразить та надихне Вас своїм спокоєм і затишком. Під час відпочинку в Закарпатті в нашому Туристично-оздоровчому комплексі Ви завжди знайдете на що подивитися і Вам буде про що розповісти.

Любителям активного відпочинку Belle Royalle пропонує відвідування басейну (входить у вартість проживання), прогулянки на велосипедах вздовж річки Визниця, футбол на сучасному полі зі штучним покриттям, волейбол, лижні прогулянки.

Гірськолижні спуски розташовані в 50 кілометрах від ТОК Belle Royalle. Для тих, хто бажає покататися на лижах взимку у Закарпатті, ми організовуємо трансфер.

Наші найулюбленіші гості – маленькі друзі, – зможуть доторкнутися до справжньої карпатської природи. Адже готель розташований поряд з лісом, де живуть білочки, лисиці, косулі, зайчики. Саме тут Ви та ваші дітки зможете поринути в дивовижний та чарівний світ Закарпаття: світ квітів, ягід, грибів, дерев, запашних ароматів, співу птахів та шуму лісу, який Ви ніде більше не знайдете.

+38 067 672 00 39
+38 031 242 42 67

 

Готель +38 067 672 09 58
Ресторан +38 067 672 00 13
SPA-центр +38 067 672 04 96

Написати відгук

Натисніть, щоб оцінити

Це ваше підприємство?

Повідомте про право на використання даної сторінки

Заявіть це зараз!

Претензій до цього листа

Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.