Сирна кав’ярня “Мілкі Вей”

Опубліковано 22/05/2018
Рейтинг
0.0
Статус Відкритий зараз
Сирна кав'ярня "Мілкі Вей"
Бажаєте відвідати щось ексклюзивне в Мукачеві? Місце, в якому дійсно варто побувати подорожуючи Закарпаттям: “Мілкі Вей” – сирний магазин, для справжніх гурманів!
Основним напрямком роботи є співпраця зі світовими виробниками відомих сирних брендів.
В наявності багатий асортимент найрізноманітніших сирів: з коров’ячого( Cow cheese), козячого( Goat cheese), овечого( Scheep cheese) та з буйволиного( Buffel cheese) молока. Завітавши до нас, ви зможете насолодитися незрівняними смаками Брі(Brie), Камамбер(Camembert), Дорблю(Dorblu), Горгонзола(Gorgonzola), Грюер(Gruyere), Олд Амстердам(Old Amsterdam), олд Роттердам(De Rotterdamsche Oude), Фета(Feta), Пармезан(Parmiggiano Reggiano), Грана Падано(Grana Padano), овечий витриманий(Pecirino Romano), овечий витриманий в вині(Pecorini alle Vinace), сир, витриманий більше трьох років(Overjarig 1000 days), сир з трюфелем, також з витримкою біля трьох років(Truffel Gold), швейцарський Тіролер( Tiroler), французький ніжний Фоль епі(Fol Epi), Маасдам (Maasdam), козячі (Clarissa, Chevrette, Landana) з горішками (Walnuss), пажитніком(Fenugreek), соусами песто (Sauce Pesto), червоним вином(Ubriaco, Rosso), прованськими травами(herbs provence), деревним вугіллям та лимоном( Black Lemon), лавандою(Blue pesto Lavender), перцем чілі(Tricolore) та медом(Honing), коров’ячі різних витримок від Пріма Донна(Prima Donna), а також сир з кокосом, сир з фруктами, сир з кропивою, Маскарпоне(Maskarpone), та багато, багато іншого; з Голандії, Італії, Швейцарії та Франції. Дивуємо кожен завоз якоюсь новинкою!
І це ще не все! Колекція елітних чаїв також чекають Вас на полицях нашого закладу: різноманітні трав’яні суміші, фруктові купажі(Herbs tea), Білий чай( White Tea), Жовтий чай(Yellow Tea), Улун або Оолонг(Oolong Tea), Чорний та Червоний Чай(Black and Red Tea), Синій чай Анчан(Anchan), Шу та Шен Пуер, білий пуер(Shu Pu-er( Pu ehr), Shen Pu`er, White Puer),
а також Закарпатські чаї( Transcarpathian Tea), китайський лимонник, китайська роза, в’язані чаї, та багате різноманіття того, чим ще можна насолодитися!
Але і це ще не все! Колекція незвичних, пікантних джемів, здивують Вас поєднанням смаків: ви колись куштували солодкий джем з червоних помідорів, імбиру,базиліку та лимону або троянда з апельсином, абрикос з лавандою, кульбаба з апельсином, зелений волоський горіх з кардамоном, кавою, корицею та гвоздикою, солодке яблуко з перцем чілі, або айва з чілі, або айва з ядрами горіху та чілі! Заходьте, та переконайтесь в різноманітті!
Адреса: м.Мукачево, вул. Ярослава Мудрого 14
тел. 095-297-00-05
https://www.facebook.com/MilkiWayCheeseStore

Написати відгук

Натисніть, щоб оцінити

Це ваше підприємство?

Повідомте про право на використання даної сторінки

Заявіть це зараз!

Претензій до цього листа

Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.