Медовий дім
Історія «Медового дому» У 2010 році сім’я Переста, яка протягом багатьох років займається бджільництвом, заснувала музей меду в Мукачеві.
Господарі охоче приймають гостей і проводять екскурсію в бджолиний світ. Сьогодні дегустаційний зал пропонує: дегустацію медових напоїв і меду; пізнавальні лекції про мед; цікаву інформацію про застосування продукції бджільництва; кращу колекцію карпатського меду; різноманітні вироби з меду; продукцію з воску.
Експозиція музею Під час розповідей про мед гості можуть побачити цікаву експозицію, що складається з інструментів, завдяки яким бджолярі добувають мед, іграшкових бджіл і зразків меду, які привезені з 58 країн світу. В якості експоната в залі розташований справжній діючий вулик, зроблений з прозорими стінками, так що відвідувачі можуть спостерігати життя рою всередині.
На дегустації відвідувачі можуть поласувати зразками меду різних сортів, зібраних на схилах Карпат. Гостям також пропонується оцінити і інші медові заготовки: медовуху, медовий бальзам на травах та інше. Ні для кого не секрет, що мед має лікувальні властивості. Крім вживання в їжу його ще використовують у косметології на спа-процедури, при догляді за шкірою і волоссям.
У «Медовому будинку» великий асортимент медової продукції: пилок; прополіс; маточне або личиночное молочко; воскова міль; бджолиний підмор, бджолиний хліб та інше. За бажанням відвідувачі тут можуть придбати сувенірну продукцію, воскові свічки та інші вироби бджільництва.
У музеї представлені зразки меду з Польщі, Іспанії, Ізраїлю, Ліхтенштейну, Чехії, Тибету та навіть Австралії.
Медовий дім помітно з далека , так як на даху його прикрашає бджілка (скульптор Михайло Колодко)

Медовий дегустаційний зал пропонує:

  • дегустацію меду 4 видів меду та 3 види медових напоїв;
  • цікаві лекції про життя бджіл;
  • інформацію про застосування продукції бджільництва;
  • кращу колекцію карпатських медів

Тривалість дегустації:  60- 90 хв;

Групи: від 12 до 30 чоловік

Дегустаційний зал працює за попереднім замовленням.

+38 (096) 300-57-75, +38 (099) 299-77-31

Написати відгук

Натисніть, щоб оцінити

Це ваше підприємство?

Повідомте про право на використання даної сторінки

Заявіть це зараз!

Претензій до цього листа

Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.