Кельтський двір

Опубліковано 06/07/2018
Рейтинг
0.0
Статус Закрито заразВідчиняється о 08:30 сьогодні
Кельтський двір

Кельтський скансен

Агроетносадиба «Кельтський двір» — єдина на Закарпатті садиба зеленого туризму, де відтворюється історія, побут, звичаї, страви та напої кельтів,які понад дві  тисячі років тому створили древнє протомісто-оппідум на схилах гір Галіш і Ловачка на околиці Мукачева.

Дегустаційний підвал

Відвідавши чотирьохсотлітній дегустаційний підвал  «Кельтського двору», Ви маєте можливість  скуштувати десятки види напоїв, характерних для пост кельтських країн Європи, а також пройти курс оздоровлення настоянками на плодах дикоростучих кущів, лікарських трав та цілющих коренів.

Що пили кельти- спроба реконструкції

Тільки у «Кельтському дворі» займаються історичною реконструкцією  старовинних напоїв, які вживали кельти. Мова йде про різні види елю, брагу як різновид пива, збитень, сидр, медове пиво, фраошан, граггерт.

 Хліб з глинобитної печі

Тільки у «Кельтському дворі» Ви можете відчути справжній смак житнього хліба, вимішаного на заквасці без використання термофільних дріжджів і  випеченого у глинобитній печі.

Кельтський бенкет

Тільки у «Кельтському дворі» Ви можете відчути себе справжнім воїном-кельтом чи  амазонкою, замовивши  кельтський бенкет з автентичними стравами і напоями, іграми та розвагами.

Галлійські сири «Кельтського двору»

Привід вишуканої дегустації в Мукачеві. У відомій агроетносадибі освоїли виробництво елітних сирів типу камамбер, дорблю, овечої фети, козячого пуату

Екзоти на городі

І  нарешті у «Кельтському дворі» Ви можете потрапити у справжні субтропіки, побачивши на власні очі як на території садиби у відкритому грунті росте ківі, гранат, олива, лаврове дерево, мушмула, дикий лимон – понцірус, інжир, маклюра, пір аканта, альбіція, бамбук, багряник, кипариси та багато-багато інших екзотичних дерев і кущів.

Дегустацiйний пiдвал, дегустацiя настоянок, екслюзивних напоїв, сирів

+380507797752 +380660053501

Написати відгук

Натисніть, щоб оцінити

Це ваше підприємство?

Повідомте про право на використання даної сторінки

Заявіть це зараз!

Претензій до цього листа

Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.